Menu
Your Cart

Otel İlaçlama

Otel İlaçlama

Misafirlerinizin gecelerini evden uzakta geçirecekleri yeri seçtiklerinde otelinizin itibarı en önemli faktördür. Zararlıların otelinizin itibarı üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir ve haşere istilaları geliri hızlı bir şekilde etkileyebilir, bu da haşereleri önleme programlarını haşerelerin ortadan kaldırılmasından daha önemli hale getirir. Lemapest Haşere Kontrol özelleştirilmiş otel ilaçlama çözümleri, müşteri memnuniyetini sağlamak için 20 yılı aşkın bir süredir ağırlama endüstrisine yüksek hizmet standartları ile haşere kontrol hizmetleri vermektedir.Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0 228 314 50 75


Lemapest Haşere Kontrol yönetiminin gerekliliğinin farkındadır ve otelinizin tüm noktalarında haşere içermeyen bir ortam sağlamak için farklı kontrol önlemleri talep ettiğini bilir. Özelleştirilmiş haşere çözümlerimiz her büyüklükteki otele uygundur ve konaklama endüstrisi için mükemmel düzeyde kapsamlı koruma sunar.


Mutfak ve Yemek Alanları İlaçlama

Otel mutfakları, restoranlar ve diğer yemek alanları haşere istilası riski taşır. Kuruluşunuzun bu alanları sağlık müfettişleri tarafından denetlenir ve sinekler, kemirgenler ve hamamböceği için düzenli denetimler de dahil olmak üzere proaktif bir haşere yönetimi programı gerektirir.


Misafir Odaları ve Süitler İlaçlama

Konukların olumlu bir deneyim yaşamasını sağlamak en önemli önceliktir. Odaların erişilebilirliğini korumak da bir önceliktir. Yatak hatalarının artmasıyla Lemapest Haşere Kontrol konuk odalarında yatak böceklerinin ilk işaretlerini tanımak ve en hızlı şekilde müdahale etmek için personel eğitimi de dahil olmak üzere kapsamlı bir Yatak Böceği(tahta kurusu) Yönetim Programı sunmaktadır.


Otel İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İller


Sizde böcek ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız ve aşağıda ki bölgelerin içindeyseniz ücretsiz keşif alarak garantili otel ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. 

  • Bilecik Otel İlaçlama
  • Eskişehir Otel İlaçlama
  • Bursa Otel İlaçlama
  • Kütahya Otel İlaçlama
  • Afyonkarahisar Otel İlaçlama
  • Adapazarı Otel İlaçlama

Zararlılardan kurtulmanın yolu sandığınız kadar zor değil ! Hemen bize ulaşarak böcek ve haşerelerden kalıcı olarak kurtulun. Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0 228 314 50 75