Menu
Your Cart

Okul İlaçlama

Okul İlaçlama


Gün içinde yüzlerce kişinin bir arada olduğu eğitim kurumlarımızda dikkat edilen bir nokta da temizliktir.Temizlik denince aklımıza sadece yer silip , toz almak gelmemelidir. Okulun temiz olanı aynı zamanda haşeresiz olanıdır. Anaokulu ve ilköğretim çağındaki çocuklar birbirine çok sık hastalık geçirip bulaştırabilmektedir.Haşerelerin taşıdığı mikroorganizmaları düşündüğümüzde bir haşerenin ortamda gezmesi çocuklarımızın sağlığını tehlikeye atabilir.Bu yüzden haşereler okulumuzun içine giriş yapmadan önlem almakta fayda vardır.Gerek iç alanda gerek dış alanda alınacak koruyucu haşere tedbirleri ile düzenli aralıklarla yapılan profesyonel ilaçlama hem çocuklarımızın sağlığını hem de bizlerin sağlığı için gerekli bir uygulamadır.Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0 228 314 50 75


Okul İlaçlama Firmaları

Okullarda temizlik ve hijyen önemli olduğu için bu alanların düzenli olarak haşerelerle mücadele için okul ilaçlama yapılması gerekir. Okul ilaçlaması çocuklarımızın eğitim gördüğü  kurumlar  olduğu  için   önemsenecek bir durumdur. Bu sebeple okul haşere ilaçlama dikkatli ve sağlıklı bir şekilde hafta sonları olmak şartı ile yapılmalıdır. Bilindiği gibi böcekler lağımlardan çıkıp geldikleri için birçok hastalıkları taşırlar virüsleri her gittikleri yerlerede bulaştırırlar. Okullar kalabalık bir ortam olduğundan dolayı hastalıkların en kolay yayıldığı yerlerdir. Bu durum dikkate alındığında Okullar , Etüt merkezleri, Anaokullar, Dershaneler, ve diğer meslek kursları gibi yerlerin haşere ve kemirgenlere karşı önlem almaları gerekir.


Anaokulu İlaçlama

Minik minik çocukların birşeyler öğrenmek adına gelip öğrenim gördüğü yerlerin temiz ve hijyen olması oldukça önemlidir. Ana okullarında ortaya çıkan böcek türleri çocukların psikolojisini olumsuz yönde etkiler. Haşerelere karşı kesin çözüm almak isterseniz Ana okulu ilaçlama servisleri ile iletişim kurabilirsiniz. Zafer okul böcek ilaçlama şirketleri bir seferde haşere türleri ile başa çıkmaktadır. Okul fare ilaçlama servisleri  tam donanımlı ve tecrübeli personele sahip olması gerekir. Yaz aylarında haşere ilaçlama titizlikle yapılması gerekir.

Kısa zaman içinde tüm böcek türlerinden kurtulmak için okul ilaçlama firmaları ile görüşüp yardım alabilirsiniz. Profesyonel ilaçlama şirketleri yaptığı ilaçlama uygulamasını kalıcı olarak yapmaktadır. Lemapest Haşere Kontrol böcek ilaçlama şirketi  okul böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Anaokulu bit ilaçlama  servisleri bakanlık   onaylı  haşere ilaçları  kullanır.  Bir sefer ilaçlama  yapmakla tüm  böcekleri  haşereleri kökten bitiren  Lemapest Haşere Kontrol bit ilaçlama şirketleri  sizlere kalıcı çözümler ve ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir.  


Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0 228 314 50 75


Okul, Kantin ve Yemekhane İlaçlama

Okullarda yaz aylarında düzenli olarak yapılan ilaçlamalarla birlikte kantin ilaçlama ve hemen peşinden de yemekhane ilaçlama yapılmalı ilaçlama öncesinde yiyecek ve içecekler kaldırılıp muhafaza edilmelidir.


Okul İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İller


Sizde böcek ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız ve aşağıda ki bölgelerin içindeyseniz ücretsiz keşif alarak garantili okul ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. 

  • Bilecik Okul İlaçlama
  • Eskişehir Okul İlaçlama
  • Bursa Okul İlaçlama
  • Kütahya Okul İlaçlama
  • Afyonkarahisar Okul İlaçlama
  • Adapazarı Okul İlaçlama

Zararlılardan kurtulmanın yolu sandığınız kadar zor değil ! Hemen bize ulaşarak böcek ve haşerelerden kalıcı olarak kurtulun. Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0 228 314 50 75