Menu
Your Cart

Ev İlaçlama

Ev İlaçlama


Evlerimize farklı nedenlerden dolayı bazen davetsiz misafirler gelebilmektedir.Böcek,sinek ve fare gibi haşereler evlerimize girip sağlığımıza zarar verebilir.Evde bulunan eşyaları kemirebilir,ortama mikrop bulaştırabilir veya direk bizi sokabilir,kanımız ile beslenebilirler. Bu yüzden evimizde haşere gördüğümüz zaman profesyonel ilaçlama alarak sorunu hızlı şekilde çözmek gerekmektedir.Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0 228 314 50 75

Profesyonel Ev İlaçlama Hizmeti

Ev ilaçlama özellikle yaz aylarına gelindiğinde her ailenin canını sıkan bir konu oluyor. Oysa ki sağlığı tehdit etmeyen, çevre dostu ve zaman almayan uygulamalar ile ev ilaçlamak artık dert olmaktan çıkıyor. Ev ilaçlama, akla gelecek her türlü haşere için yapılabiliyor. Bunlar arasında hamam böceği, pire, karınca, bit, kene, gümüş böceği, fare gibi pek çok böcek çeşidi bulunuyor. Bu haşereler çoğunlukla hava almayan, fazla kullanılmayan, nemli ya da karanlık alanlarda konumlanıyor. "Ev ilaçlama ilacı nedir?", "ev ilaçlama ne kadar?", "ev ilaçlama nasıl yapılır?" gibi tüm sorularınızı bize ulaşarak sorabilirsiniz. Evlerde haşerelerin en çok barındığı yerler arasında;

 • Prizler ve köşeleri
 • Tablo, çerçeve gibi dekoratif ürünlerin araları
 • Yatak altları ve içleri
 • Kanepe araları
 • Mutfak dolap arkaları ve tezgah arkaları yer alıyor.

Profesyonel bir şekilde kısa bir süre içerisinde tüm alanların hijyen kurallarına uygun bir şekilde ilaçlama hizmetinin sunulmasını en iyi şekilde sağlıyoruz. Ev ilaçlama yapacağımız alanı en iyi şekilde güvenli bir biçimde haşere ilaçlama işlemlerini tamamlıyor ve bu sayede meydana gelebilecek her türlü haşere problemini ortadan kaldırıyoruz. Profesyonel Evlerde İlaçlama hizmetleri sunuyoruz. Evler özel yaşam alanlarımızdır. Herkesi evimize davet edemeyiz. Bu kapsamda LemaPest Haşere Kontrol olarak evinizde gördüğünüz tüm haşerelerle mücadele ediyoruz.


Ev ilaçlama hizmetin de sağladığımız ayrıcalıklar şunlardır:

 • %100 memnuniyet garantili ilaçlama hizmeti sağlıyoruz.
 • Tüm ilaçlama teknisyenlerimizi hes kodu ile takip ediyoruz.
 • Sağlık bakanlığı ruhsatlı , Tse ve I so sertifikalı bir firma olarak evinizde biosidal ilaçlarla sağlığınıza zarar vermeden sizi haşerelerden kurtarıyoruz.
 • İlaçlama sonrasındaki talep ve isteklerinize etkin çağrı merkezimizle anında cevap veriyor ve sizleri mağdur etmiyoruz.


Profesyonel haşere ilaçlama ve dezenfeksiyon fiması olan işletmemiz daima müşteri memnuniyeti odaklı kalıcı ve etkili çözümler üretmektedir. Sizlerin istediği gün ve zamanı uygun olacak şekilde randevu sürecini oluşturarak bu noktada herhangi bir noksanlığa düşmenize izin vermiyoruz. Aradığınız hizmete sahip olmanız amacıyla kullandığımız ilaçlar da özellikle en etkili olan ürünleri tercih ediyor ve bu şekilde aldığınız hizmetten en iyi şekilde memnun kalmanızı sağlıyoruz.


Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0 228 314 50 75


Ev İlaçlama Firması

Yaşam alanımız evlerimizin sağlıklı olması herkes için çok önemlidir. Maalesef evimizde bulunan haşereler hijyen zincirini ciddi oranda bozmaktadırlar. Haşerelerden tamamen kurtulmak etkin ev ilaçlama hizmeti sayesinde olabilir. profesyonel haşere hizmeti veren firmamız evlerdeki haşerelerden sizleri kurtan Türkiye’nin lider Ev ilaçlama şirketi olarak en uygun fiyatlı ilaçlama seçenekleri sunuyoruz. Ev ilaçlama şirketi olarak sunduğumuz hizmetler kapsamında en iyi hizmet seçeneklerini %100 Memnuniyet Garantisi kapsamında sunuyoruz. Her tür böcek ilaçlama hizmeti firmamızda bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilen hamam böceği ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlamadır. Hangi ilaçlama seçeneği olursa olsun firmamızda her türlü ilaçlama hizmeti yer alıyor. Böcekler karanlık ve nemli alanları seven ve buralarda hızlı bir şekilde türeyen canlılardır. Bu nedenle bu alanlarda yer alan böceklerin türemesini önlemek için mutlaka böcek ilaçlama firmasından hizmet almanız gerekir. Siz de en deneyimli ve profesyonel böcek ilaçlama hizmeti almak için ilaclama.com.tr yi tercih edebilirsiniz. İlaçlama sektörünün en çok tercih edilen firmalarından birisi olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde en çok tercih edilen firmayız. Böcek ilaçlamanın yanı sıra aynı zamanda farklı ilaçlama seçenekleri de firmamızda yer almaktadır. Bunlar arasında böcek ilaçlama, fare ilaçlama, pire ilaçlama, uyuz ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, akrep ilaçlama her türlü ilaçlama seçeneği ev için iş yeri için köy için bahçe için fark etmeksizin firmamızda bulunmaktadır.


Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları, evin büyüklüğü ve ortamda bulunan haşere problemine göre değişiklik göstermektedir. Her ev kendine özel bir yapıya ve soruna sahip olabilir. Buradaki en önemli husus standart fiyatlandırma yerine problemi çözebilecek doğru profesyonellerle belirli garanti şartları çercevesinde ilaçlama hizmeti almaktır. Sizlere doğru çözümler ve en uygun fiyatlarla yardımcı olmak için LemaPest Haşere Kontrol uzmanları  0 228 314 50 75 nolu telefon numarasından sizlere yardımcı olacaklardır.


Ev İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İller


Sizde böcek ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız ve aşağıda ki bölgelerin içindeyseniz ücretsiz keşif alarak garantili böcek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. 

 • Bilecik Ev İlaçlama
 • Eskişehir Ev İlaçlama
 • Bursa Ev İlaçlama
 • Kütahya Ev İlaçlama
 • Afyonkarahisar Ev İlaçlama
 • Adapazarı Ev İlaçlama

Zararlılardan kurtulmanın yolu sandığınız kadar zor değil ! Hemen bize ulaşarak böcek ve haşerelerden kalıcı olarak kurtulun. Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0 228 314 50 75