Menu
Your Cart

İşyeri İlaçlama

İşyeri İlaçlama

İşyeri ilaçlama uygulamaları çalışma alanlarınızdaki haşere ve kemirgen problemlerinizde ihtiyaç duyulan bir hizmettir. İşyerlerinde  en çok karşılaştığımız haşere türleri hamam böceği, fare, akrep, pire vb. haşere ve böceklerdir. Lemapest Haşere Kontrol uzman ekipleri profesyonel ekipmanları  ile 7 gün 24 saat hızlı ekonomik garantili işyeri ilaçlama hizmeti vermektedir.


Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0 228 314 50 75


Çalışma ortamları insan yaşantısının büyük bir bölümünü geçirdiği alanları kapsamaktadır. Dolayısıyla geniş bir zaman dilimini iş yerlerinde harcıyor olmak, bu alanların sağlık açısından hijyenik olması gerektiğini göstermektedir. Ancak çalışma alanlarında genel temizlik her ne kadar yapılıyor olsa da kemirgen ve sürüngen haşerelerin var oluşu ortama bakteri yaymalarına ve sağlığı ciddi boyutta tehlikeye atmalarına yol açmaktadır. Bundan ötürü her Şirket Ofis İşyeri İlaçlama hizmeti almak ve iş sahasını her çeşit haşereye karşı korunaklı hale getirmesi gereklidir.

Ancak yapılacak olan ilaçlama uygulamasında gelişi güzel belli bölgelere ilaç sıkılması ve ilaçlama tamamlandı denmesi tabi ki amatör bir firmanın işlemini içerir. Uzman ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylı ilaçlar kullanan bir ilaçlama firması hizmet öncesinde ilaçlama yapılacak olan alana keşif personeli gönderir ve işyeriniz detaylı şekilde incelenip nasıl bir ilaçlama yapılacağı raporlanır. Bu işleminin nedeni ise haşere türüne göre işyeri ilaçlama yapılması gerektiğindendir.


Ofis İlaçlama

İşletmelerde en sık rastlanan haşerelerden biri hamam böceğidir. Normalde insana zararı yoktur fakat yaydığı bakteri ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Bir diğer haşere türü ise faredir ve özellikle üretim yapılan alanlarda çok sık görülür. Bu canlı hem büyük ölçüde bakteri yaymakta olup, hem de kemirgen olmasından ötürü maddi kayba da sebep olmaktadır. Yeryüzünde birçok haşere çeşidi vardır ve bu iki çeşidinde olduğu gibi diğerlerinde de farklı ilaçlar kullanılması gereklidir. Ayrıca Ofis İlaçlama yapılacağı zaman ofisinizin nasıl bir ilaca maruz kalacağının bilgisini almanız gerekir.

Çünkü birçok ilaçlama firmasının kullandığı haşere giderici ilaçların yapısında kanserojen madde vardır ve birçoğu uygulandığı zaman insan sağlığını tehdit ettiği gibi uzun süre uygulama alanında kalan tortularından ötürü tehdit etmeye de devam etmektedir. Hizmet sektöründe yer alan ilaçlama kuruluşları, çevre ve insan dostu olarak profesyonelce ilaçlama yapmalı ve kokusuz, kimyasal katkısız ilaç yarımıyla haşere giderme uygulamasını yapmalıdır.


Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0 228 314 50 75


İşyeri İlaçlama Adımları

Lemapest Haşere Kontrol olarak, haşere faaliyetini gerçekleşmeden önce önlemeye ve kimyasal işlemlere bağımlılığı azaltmaya yardımcı olmak için İşyeri ilaçlama hizmeti verdiğimiz Entegre Zararlı Yönetimi yaklaşımını kullanıyoruz. İşyeri ilaçlama  süreci tek seferlik bir olay değildir. Bu, her servis ziyaretinde gerçekleşen üç kritik faaliyetten oluşan sürekli bir döngüdür.

  • Değerlendirme yap ( Ortam Koşullarını Haşerelerin saklanabileceğin alanları değerlendirmektir )
  • Uygulama yap (gerekli ilaçlama yöntemlerini seçerek ilaçlama uygulaması yapmaktır.)
  • izleme yap  ( İşyeri ilaçlama yapılan alanda sıkıntıların ne kadar oranda çözüldüğünü izlemektir.)


Lemapest Haşere Kontrol uzmanları  tesisinizdeki durumu değerlendirecektir; Bulgularını temel alan spesifik, bilime dayalı çözümler uygulamak; ve tekniklerimizin işe yaradığından emin olmak için haşere aktivitesini izlemekteyiz. Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0 228 314 50 75


İşyeri İlaçlama Firmaları

Tutarlılık ve iletişim, işletmenizin başarısı için çok önemlidir. Haşere kontrolünde de Tutarlılık Başarının anahtarıdır. İşyeri İlaçlama  Uzmanlarımız, hizmetinizin devam eden etkinliğini sağlamak için yıl boyunca 24 saat hizmetinizdedir. Düzenli denetimler yoluyla, İşyeri İlaçlama uzmanlarımızın  uyguladığı ilaçlama yöntemleri işyerinin ortam koşullarına   uygun olup olmadığını hakkında sizlere detaylı rapor verecektir. Haşere aktivitesi belirtilerini kontrol ederek ve son ziyaretinden bu yana su yüzüne çıkmış olabilecek haşere aktivitesine yol açan yeni koşulları arayacaktır. Bunun da ötesinde, gerçekleştirilen tüm hizmetleri, haşere faaliyetlerini ve diğer önerileri rapor halinde belgeleyecektir. Çünkü etkili haşere kontrolü sadece ilaçlama ile değil düzenli analiz ile haşere probleminin ortadan kalkmasını sağlayacaktır.


İşyeri İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İller

Sizde böcek ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız ve aşağıda ki bölgelerin içindeyseniz ücretsiz keşif alarak garantili işyeri ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. 

  • Bilecik İşyeri İlaçlama
  • Eskişehir İşyeri İlaçlama
  • Bursa İşyeri İlaçlama
  • Kütahya İşyeri İlaçlama
  • Afyonkarahisar İşyeri İlaçlama
  • Adapazarı İşyeri İlaçlama

Zararlılardan kurtulmanın yolu sandığınız kadar zor değil ! Hemen bize ulaşarak böcek ve haşerelerden kalıcı olarak kurtulun. Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0 228 314 50 75