Menu
Your Cart

Sinek İlaçlama

Sinek İlaçlama


Özellikle yaz aylarında çok fazla karşımıza çıkmaktadır.Sineklerin yaklaşık bir milyon türü olmasına karşın Türkiye’de sıklıkla karşılaşılan ve mücadele edilen türler bellidir.Sineklerin beslenmesi farklılık göstermektedir.Bu yüzden çürüyen sebzelerde,hayvan leşlerinde ve insanların kanıyla beslenen sinekleri görebiliriz.Farklı ortamda yaşamaları çok farklı mikroplarıda yaşam alanımıza getirmeleri demektir.Sineklerin taşıdığı ve bulaştırdığı bazı hastalıklar şunlardır; Cryptosporidium, Salmonella, E-coli ve Listeria gibi sağlığı ciddi derecede tehdit eden organizmalar bulunur. Göz, bağırsak enfeksiyonları ve çocuk felci bilinmektedir.Gıda zehirlenmesinede sebebiyet verebilmektedir.

Fiyat ve bilgi almak için hemen bizi arayın.


Profesyonel Sinek İlaçlama Firması

Hayatımızda her zaman sinekler ile iç içeyiz.Onlarla, sinek ilaçlama, sinek tuzakları, sineklikler ile sürekli bir mücadele halindeyiz. Genel olarak bize en çok rahatsızlık veren tür kara sinekler olarak bilinen türdür. Sinek mücadelesi tanımı kullanıldığında genellikle kast edilen bu türdür. Özellikle dışarıda vakit geçiriyorsanız, piknikler ve aile yemeklerinde etrafını dolaşmaları, tabakların üzerine konmaları, çöplerin etrafında dolaşması sadece rahatsız etmez çokta zarar verebilirler. Sinekler bir açıdan büyüleyici yaratıklardır. Ancak ne yapabilecekleri ve davranışları hakkındaki gerçekleri anlamak, sinek kontrolünün neden bu kadar önemli olduğunu anlamak içinde önemlidir.Sinek İlaçlama Hizmeti

Kesinlikle çekici olmamalarına ve rahatsız edici olmalarına rağmen, sineklere ve kontrollerine gelince daha büyük bir endişe var: yaydıkları hastalıklar. Sinek hastalıkları sinir bozucu olduğundan daha fazla ölümcül olabilir. Ayrıca sinek istilası, mülkünüz üzerinde onları çeken başka bir sorun olduğu anlamına gelebilir. Lemapest Haşere Kontrol uzman kadrosu, istila kaynağının nasıl tanımlanacağını ve onu hızlı bir şekilde nasıl mülkünüzden uzaklaştıracağını bilen kişilerden oluşur. Sinek istilaları için yapılacak mücadele sinekleri havada gördükten sonra daha zorlu hale gelir. Bu sebeple sineklerin larva döneminde olduğu bahar aylarında muhtemel kaynakları belirleyip yok edilmesi mücadele için kritiktir. Daha sonrasında yapılacak sinek ilaçlama ve sinek mücadeleleri bu aşamadaki kadar etkin olmayacaktır. Sinek istilalarını engellemek için gereken bu hassas bilgi yaz ve sonbaharda işyeriniz, eviniz, araziniz ve fabrikalarınız için en gerekli bilgi olacaktır. Bu sebeple sinek ilaçlaması yaptırmak gerekiyorsa tavsiyemiz profesyonel bir böcek ilaçlama ve haşere mücadele firmasından yardım almanızdır. Sineklerin istilası halinde spray kutu sinek ilaçları ile yapacağınız mücadele bir ölçüde etkili olsa da daha çok mülkünüzde yaşayan başta siz ve sevdikleriniz olmak üzere size zararlı olacaktır.

Fiyat ve bilgi almak için hemen bizi arayın.


Eğer bir gıda fabrikası yöneticisi veya bir büyükbaş ve küçükbaş hayvan çiftliğinde idarecilik yapıyorsanız  sineklerin nasıl büyük bir dert açacağını yaşayarak öğrenmiş olabilirsiniz. Özellikle gıda ve ziraat sektöründe sinekler büyük kayıplara neden olabilen sürekli mücadele gerektiren canlılardır. Süt üretim tesislerinde büyükbaş hayvanlara en çok hastalık bulaştıran canlılar sineklerdir. Sadece hastalıkları ile değil asalak beslenme ve yaşamları ile bir çiftliği iflas noktasına bile getirebilir.


Lemapest Haşere Kontrol olarak sinek ilaçlama, larvasiteler ile yapılan larva mücadelesi başta olmak üzere tüm sinek türleri için mücadele programları ile sürekli olarak sizin yanınızda olabiliriz. Sinek mücadelesi denince tek bu canlılar ile mücadele düşünmemelisiniz. Sinekleri mülkünüze çeken tüm etkenler ile mücadele gereklidir. Bu sebeple tam hizmet sağlayabilen bir böcek ilaçlama firması ile çalışmanız gereklidir. Gerektiğinde sinek barındıran kaynakları ve sinekler yüzünden kirlenen alanları da dezenfeksiyon ve fumigasyon uygulamaları ile temizleyebilecek bir ilaçlama şirketi olan Lemapest Haşere Kontrol bu anlamda sinek mücadelesi için aradığınız en doğru firmadır.

Fiyat ve bilgi almak için hemen bizi arayın.


Sinek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz İller


Sizde sinek ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız ve aşağıda ki bölgelerin içindeyseniz ücretsiz keşif alarak garantili sinek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. 

  • Bilecik Sinek İlaçlama
  • Eskişehir Sinek İlaçlama
  • Bursa Sinek İlaçlama
  • Kütahya Sinek İlaçlama
  • Afyonkarahisar Sinek İlaçlama
  • Adapazarı Sinek İlaçlama

Zararlılardan kurtulmanın yolu sandığınız kadar zor değil ! Hemen bize ulaşarak böcek ve haşerelerden kalıcı olarak kurtulun.